Tipy

Plánování

Pokud bude nábytek instalován v koutě, ve výklenku nebo musí být vnější rozměry nábytku dodrženy na milimetr přesně, prostor by měl být vyměřen až na úplném konci stavebních úprav, tj. až po položení obkladů stěn a podlahy.

Během výstavby či rekonstrukce koupelny je doporučeno vyfotografovat vododovní a elektrické rozvody. Minimalizují se tak případné problémy při instalaci nábytku.

Vždy doporučujeme instalovat nábytkový sifon, který významně šetří prostor v zásuvce oproti standardnímu sifonu.  Zásuvky ve skříňce samozřejmě dokážeme přizpůsobit i standardnímu sifonu.

 

Povrch/Barva/Materiál

Doporučujeme prostudovat informace k barvám a materiálům týkající se odolnosti proti poškrábání.

Keramická umyvadla nejsou čistě bílá, ale našedivělá. Tento odstín se ještě zvýrazní, pokud je umyvadlo umístěno na standardní bílou skříňku. Z tohoto důvodu je vhodnější  vybrat jemně zabarvený bílý odstín nábytku, např. magnólii, alabastr nebo šampaň.

 

Poprodejní servis

Jednotlivé přední plochy nábytku (dvířka nebo zásuvky) Werkbad mohou být jednoduše vyměněny. Za tuto službu účtujeme pouze standardní cenu. Dodatečné nábytkové díly ve stejném designu lze objednat ještě po dlouhé době, např. nábytková dvířka pro skrytí pračky.

Stejné lakované povrchy lze objednat ještě po několika letech.

Většinu fólií máme v sortimentu po mnoho let.

Pouze dodatečný nákup identické dýhy může být problematický, protože barevnost a struktura se v jednotlivých výrobních dávkách může mírně lišit.